  DSPIC30F6010CT-30I S Datasheet PDF File
Description 700MHZ, LOW JITTER, CRYSTAL INTERFACE / LVCMOS-TO-3.3V LVPECL FREQUENCY SYNTHESIZER 700MHz的,低抖动,晶体界面/的LVCMOS.3的LVPECL频率合成
File Size 160.13K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    EXAR[Exar Corporation]
Description SINGLE-CHANNEL T1/E1/J1 LH/SH TRANSCEIVER WITH CLOCK RECOVERY AND JITTER ATTENUATOR
File Size 495.82K  /  78 Page
View it Online
Download Datasheet
    Intersil, Corp.
Part No. ISL59830IA-T7
Description True Single Supply Video Driver 3 CHANNEL, VIDEO AMPLIFIER, PDSO16
File Size 324.76K  /  14 Page
Exar Corporation
Description SINGLE T1/E1/J1 FRAMER/LIU COMBO
File Size 2,459.41K  /  284 Page
    EXAR[Exar Corporation]
File Size 364.65K  /  40 Page
    XRT86L30IV
Exar Corporation
Part No. XRT86L30IV
File Size 1,835.88K  /  284 Page
Description Triac; Triac Type:AlterniStor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rmS):8A; Gate Trigger Current (QI), Igt:35mA; Package/CaSe:3-TO-220; Current, It av:8A; Gate Trigger Current Max, Igt:35mA
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rmS):4A; Gate Trigger Current (QI), Igt:25mA; Package/CaSe:3-TO-202; Current, It av:4A; Holding Current:30mA
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rmS):4A; Gate Trigger Current (QI), Igt:10mA; Package/CaSe:3-TO-202; Current, It av:4A; Holding Current:20mA
Triac; Triac Type:AlterniStor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rmS):8A; Gate Trigger Current (QI), Igt:35mA; Package/CaSe:V-PAK; Current, It av:8A; Gate Trigger Current Max, Igt:35mA
Triac; Triac Type:Internally Triggered; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rmS):8A; Gate Trigger Current (QI), Igt:25uA; Package/CaSe:TO-220; Gate Trigger Current Max, Igt:1.5A
Triac; Triac Type:AlterniStor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rmS):8A; Gate Trigger Current (QI), Igt:25uA; Package/CaSe:TO-220; Gate Trigger Current Max, Igt:1.5A; Holding Current:60mA