  DPS256X32AV3-55C Datasheet PDF File
    Philips
Part No. NE555C NE555 SE555C SA555C
Description Timer
File Size 106.03K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. AMC1306M25EDWVR
Description Reinforced isolated modulator with -55C extended temperature range 8-SOIC -55 to 125
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. UPC1655C
Description Microwave/Millimeter Wave Amplifier
File Size 65.96K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS62812MWRWYR
Tech specs
Official Product Page
    NXP Semiconductors N.V.
Part No. BUK654R6-55C
Description N-channel TrenchMOS intermediate level FET
File Size 175.66K  /  14 Page
Part No. TPS62813MWRWYR
    ZMM55C ZMM55B ZMM55F ZMM55A
FORMOSA[Formosa MS]
Part No. ZMM55C ZMM55B ZMM55F ZMM55A
Description Zener diode
File Size 139.14K  /  5 Page
    OPTEK[OPTEK Technologies]
Part No. OP755D OP755A OP755B OP755C
Description NPN Photo transistor with Base-Emitter Resistor
File Size 301.66K  /  2 Page
    BUK663R5-55C
NXP Semiconductors
Part No. BUK663R5-55C
Description N-channel TrenchMOS FET
File Size 119.23K  /  11 Page
    NXP Semiconductors N.V.
Part No. BUK663R5-55C
Description N-channel TrenchMOS intermediate level FET 120 A, 55 V, 0.005 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET