  CTS1-3R3K Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
Description THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 2.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 0.39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR