  CTLQ1210N-560J Datasheet PDF File
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description CERAMIC CHIP INDUCTORS
File Size 633.64K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Central Technologies
Description Conformal Coated Inductors - Axial
1 ELEMENT, 120 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.18 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.56 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.22 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.82 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR