  CTCR43F-150M Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Electronic Theatre Controls, Inc.
BOURNS INC
Description SMD SHIELDED POWER CHOKE 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD SHIELDED POWER CHOKE 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD SHIELDED POWER CHOKE 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD SHIELDED POWER CHOKE 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD