  CTCDRH74CF-221M Datasheet PDF File
Nichicon corporation
Description Standard
File Size 264.97K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJMG221MR1170NR
Description RJMG, Input output Connectors, 1G 2x1 with leds
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ALLIED COMPONENTS INTERNATIONAL
Allied Components Inter...
Description 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Chip Inductors
File Size 610.65K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. RJMG221MD44B9ER
Tech specs
Official Product Page
MITSUBISHI[Mitsubishi Electric Semiconductor]
Description From old datasheet system
SINGLE-CHIP 8-BIT CMOS MICROCOMPUTER FOR VOLTAGE SYNTHESIZER WITH ON-SCREEN DISPLAY CONTROLLER
File Size 1,373.48K  /  61 Page
Part No. RJMG221MN44B9ER
API Delevan
Description 1 ELEMENT, 0.22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD