  CT0603PSF-332M Datasheet PDF File
    TDK
Description Disk Ceramic Capacitors
File Size 148.62K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6E3KJ332MN4A
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Fairchild Semiconductor
Description Quad Video Switch with Individual Enables
File Size 454.48K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6E3KJ332MB4B
Tech specs
Official Product Page
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 217.67K  /  2 Page
Part No. DE6E3KJ332MA4B
PREMO CORPORATION S.L
Description SMD Power Inductors Shielded High Current
   SMD Power Inductors Shielded
File Size 213.94K  /  7 Page
    Abracon, Corp.
ABRACON[Abracon Corporation]
Description 1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
SURFACE MOUNT SHIELDED POWER INDUCTORS
File Size 221.22K  /  1 Page
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD