  CT0603PSF-223M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 108.32K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. MAX3223MDBREP
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Xicon Passive Components
Description
File Size 66.67K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
API Delevan
Description Shielded Surface Mount Inductors
File Size 1,112.49K  /  1 Page
Coilcraft lnc.
    Coilcraft, Inc.
Description 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT