  CS321613-3R3K Datasheet PDF File
    MEGGITT ELECTRONIC COMPONENTS LTD
Part No. SC30R022KT SC10390KR SC103R3KR SC10390KT SC15161JT SC30271KT
Description 1 ELEMENT, 0.022 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 160 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR