  BZX79-C5V1 Datasheet PDF File
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor C...
Description SURFACE MOUNT 1.3W SILICON ZENER DIODE 3.3 VOLTS THRU 33 VOLTS
File Size 125.46K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SHENZHEN YONGERJIA INDU...
Description Zener diode
File Size 529.66K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Jinan Gude Electronic Device Co., Ltd.
济南固锝电子器件有限公司
JGD[Jinan Gude Electronic Device]
娴???洪??靛??ㄤ欢??????
SURFACE MOUNT ZENER DIODES/MINI - MELF
File Size 168.41K  /  2 Page
    Yea Shin Technology Co., Ltd
Yea Shin Technology Co....
Description ZENER DIODE
File Size 292.88K  /  3 Page
Fairchild Semiconductor
File Size 108.56K  /  4 Page
    Diodes, Inc.
DIODES INC
Description DIODE ZENER DUAL CC 5.1V SOT-23 5.1 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
DIODE ZENER DUAL CC 8.2V SOT-23 8.2 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
DIODE ZENER DUAL CC 6.2V SOT-23 6.2 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
DIODE ZENER DUAL CC 3.9V SOT-23 3.9 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
13 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE