  BZV55C6.8BS Datasheet PDF File
Analog Devices
Description 8-Channel 625 kSPS 12-Bit Parallel ADC with a Sequencer
File Size 569.27K  /  33 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Analog Devices
Description 8-Channel, 625 kSPS, 12-Bit Parallel ADCs with a Sequencer
8-Channel, 625 kSPS, 12-Bit Parallel ADC with a Sequencer
File Size 566.03K  /  32 Page
View it Online
Download Datasheet
    DB Lectro, Inc.
Description LOW PROFILE HIGH DENSITY DIP PLUG 低收缩高密度DIP插头
File Size 199.96K  /  1 Page
SynSemi, Inc.
Description ZENER DIODES
File Size 28.79K  /  2 Page
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor, Corp.
Description SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODE 0.5 WATT, 2.4 THRU 75 VOLTS ± 5% TOLERANCE
surface mount silicon Zener diodes 22 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 6.8 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 15 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 2.7 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE