  A1032AY-470K Datasheet PDF File
    Ceramate
Description VARISTOR
File Size 64.53K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 120 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 27000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 22000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR