  824LY-102K Datasheet PDF File
Allied Components International
Allied Components Inter...
Description 1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Axial Power Chokes
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR