  561-MP3P4 Datasheet PDF File
    Agilent (Hewlett-Packard)
Part No. HFCT-5611U
Description HFCT-5611U · 1.25 Gbd SMF GBIC Transceiver for Extended Link Lengths (80km)
File Size 135.86K  /  12 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SHARP[Sharp Electrionic Components]
Sharp Corporation
Part No. GL561 GL560
Description Low Peak Forward Voltage Type Φ 5 Resin Mold Package Infrared Emitting Diodes
Low Peak Forward Voltage Type フ 5 Resin Mold Package Infrared Emitting Diodes
File Size 39.07K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    AGILENT TECHNOLOGIES INC
Part No. HDSP-561A-00000
Description 7 SEG NUMERIC DISPLAY, RED, 13 mm
File Size 102.25K  /  10 Page
    Molex, Inc.
Part No. 56116-8390
Description Compact Robot Crimp Pin Loose SAu Plt PHOSPHOR BRONZE, GOLD FINISH, WIRE TERMINAL
File Size 71.33K  /  1 Page
    TE Connectivity, Ltd.
Part No. ROV07-561K-S-2
Description RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 460 V, 39 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
File Size 106.93K  /  1 Page
    BOURNS INC
Part No. 8250-561K 8250-100K
Description 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
    TE Connectivity, Ltd.
Part No. ROV10-561K-2
Description RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 460 V, 78 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 87911-5611
Description 2.54mm (.100) Pitch C-Grid? Header, Right Angle, Through Hole, 56 Circuits, 0.38μm (15μ) Gold (Au) Selective Plating, Tube Packaging, Lead-free