  350YK0.47MFA6.3X11 Datasheet PDF File
    NIC Components, Corp.
NIC[NIC-Components Corp.]
Description Miniature Aluminum Electrolytic Ca pac i tors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 330 uF, THROUGH HOLE MOUNT
Miniature Aluminum Electrolytic Ca pac i tors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 390 uF, THROUGH HOLE MOUNT
Miniature Aluminum Electrolytic Ca pac i tors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 56 uF, THROUGH HOLE MOUNT