  30BJ500-240 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 15-45-3240
Description 2.54mm (.100) Pitch C-Grid? PCB Connector, Surface Mount, High Profile, Dual Row, Vertical, 40 Circuits
File Size 736.19K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
POMONA ELECTRONICS
Part No. 4240-75
Description 0 MHz - 500 MHz 75 ohm RF/MICROWAVE TERMINATION
File Size 19.00K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    List of Unclassifed Manufac...
Part No. COM-1240
Description MVB Interface Board
File Size 201.79K  /  2 Page
    TY Semiconductor Co., Ltd
Part No. B240
Description The plastic package carries Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0